Barion Pixel Skútry Písek - půjčovna elektrických retro skútrů

Jak to funguje?

💙 Půjčení jednoho z našich fešáků

  1. Zarezervujte si termín (nejlépe telefonicky na 608 773 141, případně mailem na skutrypisek007@gmail.com)
  2. Přijďte v dohodnutém termínu a čase na adresu Jeronýmova 325/14, Písek (světle žlutý dům, velká hnědá vrata). Parkování je většinou možné na žluté přímo před našimi vraty. Pokud bude výjimečně obsazené zásobováním, zaparkujte prosím dále v ulici.
  3. Zaplaťte u nás nejlépe hotově, případně i kartou dohodnutou dobu půjčení. My si vyfotíme Vaši občanku nebo řidičák, podepíšete předávací protokol a po krátké instruktáži můžete vyrazit.
Cena výpůjčky zahrnuje:
Zrušení rezervace:

Pokud z jakéhokoliv důvodu chcete rezervaci zrušit, dejte nám co nejdřív vědět telefonem nebo emailem, aby byl skútr k dispozici pro jiné klienty.

💙 CO DALŠÍHO JE TŘEBA VĚDĚT

💙 Nejčastěji kladené dotazy

🛵 Kolik osob skútr maximálně uveze?

Do sedla se pohodlně vejdou 2 osoby, jejich váha však nesmí přesáhnout 150 kg. Samozřejmě s maximální váhou se pojí nižší rychlost při cestě do kopce.

🛵 Kolik kilometrů můžu na jedno nabití urazit?

Výrobce uvádí dojezd až 100 km. V případě vyjížďky 2 osob doporučujeme zohlednit náročnost trasy a zatížení vozidla - při plné zátěži a kopcovitějším terénu je lepší počítat cca 80 km nebo si předem určit místo k dobití skútru.

🛵 Jak lze skútr dobít a jak postupovat v případě nenadálé situace - vybití vozidla?

Skútr lze dobít zapojením do běžné zásuvky - nabíječku budete mít k dispozici s sebou. V případě vybití skútru lze tedy skútr pohodlně dobít v jakékoliv restauraci nebo kavárně, případně poprosit domorodce v místě, kde se zrovna nacházíte. Pokud taková možnost není, obraťte se na naše telefonní číslo a vyřešíme to s vámi.